"Dank aan alle joggers en vrijwillige medewerkers jogging 2017 "

uitslag 2018

2018 21ste Lentejogging                                    

 

datum   : vrijdag 01 juni 2018

afstand : 3,9 km


 plts  naam en voornaam         M/V  gebj  woonplaats           tijd   km/u    /km  cat. pl.


 

    1  Andy Cocquyt             M    1981  Zelzate            0:12:54  18,14  03:18 h+13   1

    2  Mauro Schoors            M    1999  Kaprijke           0:12:59  18,02  03:20 h+13   2

    3  Maarten Van De Sompel (  M    1974  Lovendegem         0:13:12  17,73  03:23 h+40   1

    4  Steven Dessein           M    1969  Eeklo              0:13:40  17,12  03:30 h+40   2

    5  Steven Verniers          M    1977  Evergem            0:13:42  17,08  03:31 h+40   3

    6  Jens Van De Veire        M    1990  Aalter             0:13:59  16,73  03:35 h+13   3

    7  Rieno Van Oost           M    1972  Adegem             0:14:11  16,50  03:38 h+40   4

    8  Max Van De Sompel        M    2004  Lovendegem         0:14:18  16,36  03:40 h+13   4

    9  Tom Bonte                M    1967  Boekhoute          0:14:20  16,33  03:41 h+50   1

   10  Xander Sesselle          M    2006  Evergem            0:14:35  16,05  03:44 hSen   1

   11  Niels De Wilde           M    1999  Boekhoute          0:15:26  15,16  03:57 h+13   5

   12  Alex Cocquyt             M    1955  Boekhoute          0:15:34  15,03  03:59 h+60   1

   13  Michaël Vereecken        M    1977  Bassevelde         0:15:53  14,73  04:04 h+40   5

   14  Wim Van De Veire         M    1981  St.-Laureins       0:16:43  14,00  04:17 h+13   6

   15  Simon De Brauwer         M    1993  Waarschoot         0:17:12  13,60  04:25 h+13   7

   16  Anoucha Baute              V  1970  Kaprijke           0:17:17  13,54  04:26 d+45   1

   17  Marijke Taragola           V  1974  Gent               0:17:29  13,38  04:29 d+35   1

   18  Mathijs Cocquyt          M    2006  Waarschoot         0:18:07  12,92  04:39 hSen   2

   19  Seppe De Baerdemaeker    M    2005  Waarschoot         0:18:12  12,86  04:40 h+13   8

   20  Emiel De Dobbelaere      M    2007  Adegem             0:18:28  12,67  04:44 hSen   3

   21  Eno Nuytens              M    2007  Waarschoot         0:18:50  12,42  04:50 hSen   4

   22  Simon Verslycken         M    2007  Evergem            0:18:52  12,40  04:50 hSen   5

   23  Gil Van De Veire         M    2008  Waarschoot         0:19:21  12,09  04:58 hSen   6

   24  Arthur Blomme            M    2008  Waarschoot         0:19:34  11,96  05:01 hSen   7

   25  Charlotte De Baere         V  1975  Maldegem           0:19:59  11,71  05:07 d+35   2

   26  Lian Delberck            M    2009  Lovendegem         0:20:18  11,53  05:12 hSen   8

   27  Felix Cocquyt            M    2009  Waarschoot         0:20:20  11,51  05:13 hSen   9

   28  Arnaut Verheecke         M    2008  Waarschoot         0:20:28  11,43  05:15 hSen  10

   29  David Verheecke          M    1976  Waarschoot         0:20:34  11,38  05:16 h+40   6

   30  Kris Van De Veire        M    1968  Waarschoot         0:20:44  11,29  05:19 h+50   2

   31  Steven Versclycken       M    1977  Evergem            0:20:46  11,27  05:19 h+40   7

   32  Isabel Van Vlaender        V  1978  Waarschoot         0:20:52  11,21  05:21 d+35   3

   33  Marian Van Voren           V  1954  Terneuzen          0:20:54  11,20  05:22 d+55   1

   34  Ronny Goethals           M    1958  St.-Laureins       0:21:07  11,08  05:25 h+60   2

   35  Luc De Coninck           M    1964  Eeklo              0:21:09  11,06  05:25 h+50   3

   36  Nicky Vanhecke           M    1977  Waarschoot         0:21:21  10,96  05:28 h+40   8

   37  Lien Van Oost              V  2001  Adegem             0:21:27  10,91  05:30 d+13   1

   38  Jarne De Mits            M    2006  Waarschoot         0:21:29  10,89  05:31 hSen  11

   39  Geert De Pestel          M    1977  Waarschoot         0:21:57  10,66  05:38 h+40   9

   40  Hubert Vanlanduyt        M    1948  Maldegem           0:22:26  10,43  05:45 h+60   3

   41  Sonja Bruggeman            V  1970  Bassevelde         0:22:44  10,29  05:50 d+45   2

   42  Danny Versluys           M    1970  St.-Laureins       0:22:50  10,25  05:51 h+40  10

   43  Carine Wychaut             V  1958  Evergem            0:23:08  10,12  05:56 d+55   2

   44  Ad Van Kerkhove          M    1946  Gent               0:23:13  10,08  05:57 h+60   4

   45  Els Zweistra               V  1958  Terneuzen          0:23:37   9,91  06:03 d+55   3

   46  Paulette De Huyvetter      V  1944  Zelzate            0:23:39   9,89  06:04 d+55   4

   47  Allison Fournier           V  1990  Assebroek          0:24:11   9,68  06:12 d+13   2

   48  Dorine Delanghe            V  1964  Kaprijke           0:24:24   9,59  06:15 d+45   3

   49  Mia Gelaude                V  1966  Bassevelde         0:24:25   9,58  06:16 d+45   4

   50  Firmin Versluys          M    1942  Kaprijke           0:24:27   9,57  06:16 h+60   5

   51  Bas Vaere                M    2009  Waarschoot         0:24:36   9,51  06:18 hSen  12

   52  Henry Hermans            M    1954  Waarschoot         0:24:40   9,49  06:19 h+60   6

   53  Niels Rooms              M    2007  Waarschoot         0:25:01   9,35  06:25 hSen  13

   54  Dominique Van Den Daele  M    1965  Wachtebeke         0:25:09   9,30  06:27 h+50   4

   55  Caroline Cryspin           V  1977  Waarschoot         0:25:11   9,29  06:27 d+35   4

   56  Karen Dauw                 V  1986  Assenede           0:26:23   8,87  06:46 d+13   3

   57  Filip Hoste              M    1972  Maldegem           0:26:24   8,86  06:46 h+40  11

   58  Mona Baert                 V  2009  Evergem            0:26:37   8,79  06:49 dSen   1

   59  Tim Baert                M    1979  Evergem            0:26:39   8,78  06:50 h+13   9

   60  Joke Timmerman             V  1981  Waarschoot         0:26:55   8,69  06:54 d+35   5

   61  Piet De Meyere           M    1963  Waarschoot         0:27:20   8,56  07:01 h+50   5

   62  Abigail Van Den Broecke    V  1988  Waarschoot         0:27:21   8,56  07:01 d+13   4

   63  Isabelle Letellier         V  1975  Waarschoot         0:27:30   8,51  07:03 d+35   6

   64  Lieke Moens                V  2006  Waarschoot         0:28:12   8,30  07:14 dSen   2

   65  Hans Moens               M    1975  Waarschoot         0:28:14   8,29  07:14 h+40  12

   66  Ann Coquyt                 V  1964  Bassevelde         0:30:55   7,57  07:56 d+45   5

   67  Vicky D'Hoe                V  1975  Waarschoot         0:31:33   7,42  08:05 d+35

 

 

  2018 21ste Lentejogging                                     
 
datum   : vrijdag 01 juni 2018
afstand : 7,6 km



 plts  naam en voornaam         M/V  gebj  woonplaats           tijd   km/u    /km  cat. pl.



 
    1  Nathan Boelens           M    2009  Waarschoot         0:24:21  18,73  03:12 hSen   1
    2  Sem Schockaert           M    2002  Melle              0:25:56  17,58  03:25 h+13   1
    3  Frederik De Vreese       M    1979  Lovendegem         0:26:57  16,92  03:33 h+13   2
    4  Erwin Strobbe            M    1960  Zomergem           0:27:28  16,60  03:37 h+50   1
    5  Jurgen Vandaele          M    1980  Tielt              0:27:48  16,40  03:39 h+13   3
    6  Van Oost Tony            M    1975  Maldegem           0:27:59  16,30  03:41 h+40   1
    7  Joos Pauwel              M    1966  Maldegem           0:28:05  16,24  03:42 h+50   2
    8  Bert Verbette            M    1982  St.-Laureins       0:28:17  16,12  03:43 h+13   4
    9  Emiel De Meyere          M    1999  Waarschoot         0:29:42  15,35  03:54 h+13   5
   10  Andy Van Weynmeersch     M    1970  Bachte-Maria-Leer  0:29:51  15,28  03:56 h+40   2
   11  Patoor Dirk              M    1955  Lochristi          0:29:55  15,24  03:56 h+60   1
   12  Van Assche Frederick     M    1981  Waarschoot         0:30:06  15,15  03:58 h+13   6
   13  Koen Boelens             M    1986  St.-Laureins       0:31:19  14,56  04:07 h+13   7
   14  Patoor Jonas             M    1992  Gent               0:31:42  14,38  04:10 h+13   8
   15  Dirk Van Hyfte           M    1961  St.-Laureins       0:32:56  13,85  04:20 h+50   3
   16  Frank Schoof             M    1971  Destelbergen       0:33:25  13,65  04:24 h+40   3
   17  Luc Ryckaert             M    1960  Kaprijke           0:35:05  13,00  04:37 h+50   4
   18  Marc Welvaert            M    1963  Bassevelde         0:35:28  12,86  04:40 h+50   5
   19  Tim Maenhout             M    1978  Zomergem           0:36:57  12,34  04:52 h+40   4
   20  Dries Strymes            M    1989  Waarschoot         0:37:26  12,18  04:56 h+13   9
   21  Koen Danel               M    1973  Waarschoot         0:37:50  12,05  04:59 h+40   5
   22  Steven Boelens           M    1977  Waarschoot         0:37:51  12,05  04:59 h+40   6
   23  Piet Bosschaert          M    1966  Eeklo              0:38:03  11,98  05:00     
   24  Boris Smolders           M    2006  Waarschoot         0:38:38  11,80  05:05 hSen   2
   25  Filip Claeys             M    1971  St.-Laureins       0:38:52  11,73  05:07 h+40   7
   26  Mario Schockaert         M    1973  Melle              0:39:01  11,69  05:08 h+40   8
   27  Rony De Causemaker       M    1949  Waarschoot         0:39:05  11,67  05:09 h+60   2
   28  Rudy Vande Velde         M    1963  Wachtebeke         0:39:21  11,59  05:11 h+50   6
   29  Pille Lienda               V  1957  Knesselare         0:39:30  11,54  05:12 d+55   1
   30  Jo Tanghe                M    1975  Waarschoot         0:39:34  11,52  05:12 h+40   9
   31  Vanden Bulcke Didier     M    1967  Gentbrugge         0:39:38  11,51  05:13 h+50   7
   32  Wout Boelens             M    2007  Waarschoot         0:39:55  11,42  05:15 hSen   3
   33  Tibe Byl                 M    2007  Waarschoot         0:39:56  11,42  05:15 hSen   4
   34  Marian Van Zele            V  1958  St.-Laureins       0:40:17  11,32  05:18 d+55   2
   35  Petra Claeys               V  1981  Waarschoot         0:40:25  11,28  05:19 d+35   1
   36  Andy De Paepe            M    1971  St.-Laureins       0:40:37  11,23  05:21 h+40  10
   37  Bart Schokkaert          M    1971  Gent               0:41:28  11,00  05:27 h+40  11
   38  Goethals Dimitri         M    1978  St.-Laureins       0:41:34  10,97  05:28 h+40  12
   39  Tessa De Storme            V  1992  Bassevelde         0:41:45  10,92  05:30 d+13   1
   40  Bart Kerwyn              M    1970  Eeklo              0:42:02  10,85  05:32 h+40  13
   41  Stef Brack               M    2006  Waarschoot         0:42:35  10,71  05:36 hSen   5
   42  Marc Van Elsuwe          M    1957  Evergem            0:42:39  10,69  05:37 h+60   3
   43  Geert Vanoversche        M    1957  Lovendegem         0:42:55  10,63  05:39 h+60   4
   44  Lars De Koninck          M    2006  Waarschoot         0:43:03  10,59  05:40 hSen   6
   45  Cuvelier Tessa             V  1996  St.-Laureins       0:44:45  10,19  05:53 d+13   2
   46  Roel De Scheemaeker      M    1993  Bassevelde         0:44:52  10,16  05:54 h+13  10
   47  Martens Claire             V  1967  Boekhoute          0:45:12  10,09  05:57 d+45   1
   48  Ingels Norbert           M    1944  Evergem            0:46:24   9,83  06:06 h+60   5
   49  Jurgen Lippens           M    1971  Waarschoot         0:46:48   9,74  06:09 h+40  14
   50  Kenneth Pauwels          M    1989  Waarschoot         0:47:04   9,69  06:12 h+13  11
   51  Marij D'Hont               V  1993  Waarschoot         0:47:08   9,67  06:12 d+13   3
   52  Marleen Willems            V  1968  Eeklo              0:47:35   9,58  06:16 d+45   2
   53  Pascale Dellaert           V  1975  Waarschoot         0:47:38   9,57  06:16 d+35   2
   54  Robbe Ryckaert           M    2006  Waarschoot         0:48:51   9,33  06:26 hSen   7
   55  Arnaud Bogaert           M    2006  Waarschoot         0:48:53   9,33  06:26 hSen   8
   56  Tiemen De Clercq         M    2006  Waarschoot         0:48:57   9,32  06:26 hSen   9
   57  Sandra De Kesel            V  1975  Waarschoot         0:48:59   9,31  06:27 d+35   3
   58  Katrien Van Acker          V  1981  Knesselare         0:49:02   9,30  06:27 d+35   4
   59  Anouska Van Der Jeught     V  1982  Waarschoot         0:49:05   9,29  06:28 d+35   5
   60  Pascale Delanghe           V  1980  Waarschoot         0:50:43   8,99  06:40 d+35   6
   61  Pede Ann-Sophie            V  1991  Waarschoot         0:51:00   8,94  06:43 d+13   4
   62  Pede Ellen                 V  1985  Evergem            0:51:01   8,94  06:43 d+13   5
   63  Lien Boele                 V  2001  Adegem             0:56:46   8,03  07:28 d+13   6

 

 

 

2018 21ste Lentejogging                                     
 
datum   : vrijdag 01 juni 2018
afstand : 11,3 km



 plts  naam en voornaam         M/V  gebj  woonplaats           tijd   km/u    /km  cat. pl.



 
    1  Bert Van De Velde        M    1981  Bassevelde         0:38:54  17,43  03:27 h+13   1
    2  Davy Braekman            M    1981  Assenede           0:40:11  16,87  03:33 h+13   2
    3  Vanoverschelde Jelle     M    1984  Evergem            0:41:53  16,19  03:42 h+13   3
    4  Van Renterghem Peter     M    1980  Evergem            0:42:18  16,03  03:45 h+13   4
    5  De Brauwer Henk          M    1961  Waarschoot         0:42:42  15,88  03:47 h+50   1
    6  Cocquyt Ronny            M    1958  Oostende           0:43:42  15,51  03:52 h+60   1
    7  Van De Walle Peter       M    1969  Kaprijke           0:44:38  15,19  03:57 h+40   1
    8  Schreyen Kurt            M    1970  Evergem            0:45:08  15,02  04:00 h+40   2
    9  De Bie Bart              M    1961  Waarschoot         0:45:29  14,91  04:02 h+50   2
   10  Declerck Steven          M    1983  Lovendegem         0:45:59  14,74  04:04 h+13   5
   11  Cocquyt Bjorn            M    1977  Waarschoot         0:46:02  14,73  04:04 h+40   3
   12  Haertjens Paul           M    1963  Boekhoute          0:46:06  14,71  04:05 h+50   3
   13  Vandevelde Tom           M    1971  Gent               0:46:32  14,57  04:07 h+40   4
   14  Demaret Tony             M    1966  Desteldonk         0:46:37  14,54  04:08 h+50   4
   15  Standaert Karel          M    1979  Waarschoot         0:47:26  14,29  04:12 h+13   6
   16  Sesselle Gino            M    1971  St.-Laureins       0:47:43  14,21  04:13 h+40   5
   17  De Muynck Ivan           M    1955  Knesselare         0:47:48  14,18  04:14 h+60   2
   18  De Sutter Patrick        M    1961  Stekene            0:47:50  14,17  04:14 h+50   5
   19  Claeys Erik              M    1960  Evergem            0:49:10  13,79  04:21 h+50   6
   20  De Wilde Krist           M    1974  Eeklo              0:49:22  13,73  04:22 h+40   6
   21  Meiresonne Peter         M    1973  Gent               0:49:31  13,69  04:23 h+40   7
   22  Willems Wim              M    1971  Bassevelde         0:49:35  13,67  04:23 h+40   8
   23  Schoors Gert             M    1972  Adegem             0:49:42  13,64  04:24 h+40   9
   24  Hoste Remco              M    2003  Maldegem           0:50:10  13,51  04:26 h+13   7
   25  Slos Conny                 V  1974  Maldegem           0:50:48  13,35  04:30 d+35   1
   26  De Caluwé Rudi           M    1959  Sas Van Gent       0:50:49  13,34  04:30 h+50   7
   27  Plovijt Patrick          M    1963  Waarschoot         0:50:56  13,31  04:30 h+50   8
   28  Strymes Jan              M    1960  St.-Laureins       0:51:16  13,22  04:32 h+50   9
   29  Verschuere Patricia        V  1968  Eeklo              0:51:22  13,20  04:33 d+45   1
   30  Van Vooren David         M    1970  Eeklo              0:51:24  13,19  04:33 h+40  10
   31  De Backer Maarten        M    1980  Waarschoot         0:51:26  13,18  04:33 h+13   8
   32  Rooms Sven               M    1979  Waarschoot         0:52:27  12,93  04:38 h+13   9
   33  Van Hulle Pascale          V  1967  Maldegem           0:53:53  12,58  04:46 d+45   2
   34  Verbeke Ivan             M    1958  St.-Laureins       0:55:51  12,14  04:57 h+60   3
   35  Vanhove Alex             M    1949  Gent               0:55:57  12,12  04:57 h+60   4
   36  De Lille Lieve             V  1972  Maldegem           0:56:02  12,10  04:58 d+45   3
   37  De Vriese Rudy           M    1953  Waarschoot         0:56:10  12,07  04:58 h+60   5
   38  Chaves Daguilar Sofia      V  1976  Adegem             0:56:44  11,95  05:01 d+35   2
   39  Van Verdegem Cyriel      M    1950  Evergem            0:56:49  11,93  05:02 h+60   6
   40  Van Zele Nico            M    1972  Evergem            0:56:58  11,90  05:02 h+40  11
   41  De Koninck Pascal        M    1973  Waarschoot         0:57:08  11,87  05:03 h+40  12
   42  De Muynck Dirk           M    1965  Waarschoot         0:57:13  11,85  05:04 h+50  10
   43  Van Hecke Karel          M    1989  Evergem            0:57:16  11,84  05:04 h+13  10
   44  Pennewaert Bas           M    1989  Gent               0:57:18  11,83  05:04 h+13  11
   45  Suvée Tibo               M    1992  Antwerpen          0:57:35  11,77  05:06 h+13  12
   46  Acke Nico                M    1970  Brugge             0:59:14  11,45  05:15 h+40  13
   47  Clauws Pepein            M    2005  Waarschoot         0:59:45  11,35  05:17 h+13  13
   48  Rollier Bryan            M    1993  Tielt              0:59:51  11,33  05:18 h+13  14
   49  De Reu Tom               M    1983  Waarschoot         0:59:58  11,31  05:18 h+13  15
   50  Bonamie Carlos           M    1958  St.-Laureins       1:00:43  11,17  05:22 h+60   7
   51  Meire Ingmar             M    1974  Waarschoot         1:00:47  11,15  05:23 h+40  14
   52  Monteyne Gerald          M    1967  Bassevelde         1:02:03  10,93  05:29 h+50  11
   53  Deweirdt Ivan            M    1966  Evergem            1:02:07  10,91  05:30 h+50  12
   54  Lips Els                   V  1978  Waarschoot         1:02:58  10,77  05:34 d+35   3
   55  De Craene Ann              V  1980  Waarschoot         1:08:46   9,86  06:05 d+35   4
   56  Buysse Stephanie           V  1987  Waarschoot         1:10:10   9,66  06:13 d+13   1
   57  Van De Woestijne           V  1982  Waarschoot         1:10:14   9,65  06:13 d+35   5
   58  Van Laeken Arsene        M    1953  Assenede           1:13:51   9,18  06:32 h+60   8
   59  De Baets Sabine            V  1969  Wachtebeke         1:16:10   8,90  06:44 d+45   4
   60  De Block Katrien           V  1968  Wachtebeke         1:16:11   8,90  06:45 d+45   5

 

ontstaan JCW

 

JOGGING CLUB WAARSCHOOT

 

Op 01/01/1994 werd er een vereniging opgericht door enkele vrienden welke tot doel had , een hechtere band te smeden tussen de "vrije lopers".
Prioritair hebben de bestuursleden zich tot doel gesteld, dat de leden zo weinig mogelijk verplichtingen hebben t.o.v. de club.
Iedereen kan joggen wanneer, waar en hoe hij wil.!
De vereniging kreeg de naam
Jogging Club Waarschoot"JCW", aangesloten bij sportfederatie "Sporta"

 

JCW is dus een club door joggers voor joggers.

 

Regelmatig wordt er een  nieuwsbrief  bedeeld onder de leden , deze bevat informatie over de activiteiten en het reilen en zeilen van de club.

 


 


 

Dankwoord:

 

Aan alle leden en bestuursleden die zich gedurende het ganse jaar of voor één of andere activiteit zich belangeloos hebben ingezet tot het welslagen van de organisatie !!

 


 


 

Indien u meer inlichtingen over JCW wenst of u wenst een reactie te geven op deze site aarzel niet om ons een mailtje te sturen naar iemand van het bestuur.

 

006 Copy.jpg